Miłosz Staworzyński

Posted by & filed under .

Licencjonowany trener CrossFit®, head coach i właściciel CrossFit Genius, magister fizjoterapii. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od pływania jako 6 latek, potem przyszedł czas na BJJ, obecnie całą swoją uwagę skupia na CrossFicie. Największe osiągnięcia sportowe: 3 miejsce zawody Cross Baltic Challenge kat. Elite 2015r. 1 miejsce Team BeStronger Competition for the SuperHuman 2015r. 2… Read more »

Paweł Leśnikowski

Posted by & filed under .

Licencjonowany trener CrossFit® i drugi trener w CrossFit Genius. Student na Akademii Wychowania Wizycznego w Warszawie. Związany ze sportem od najmłodszych lat, począwszy od piłki nożnej w która grał 15 lat, aż po CrossFit. Największe osiągniecia sportowe: 1 miejsce zawody Reebok CrossFit Rodeo kat. Open 2015r. 1 miejsce Team BeStronger Competition for the SuperHuman 2015r… Read more »

Marcin Joński

Posted by & filed under .

Pierwszy raz na siłownię ciężarową trafił do klubu OKS Start Otwock i kompletnie go to pochłonęło. Następnym klubem którego barwy reprezentował był AZS AWF Biała Podlaska, obecnie czynny zawodnik KS Raszyn. Do jego zamiłowań zawsze należał sport, lecz to właśnie podnoszenie ciężarów spowodowało, że odkrył swoje przeznaczenie, jest to dla niego wielka pasja której poświęca… Read more »

Mateusz Wasilewski

Posted by & filed under .

Trener CrossFit Level 1, trener personalny, animator sportu. Sportem interesuję się od zawsze, zanim trafił na CrossFit przechodził przez mnóstwo dyscyplin mi. zapasy, 10-cio bój lekkoatletyczny, tajski boks, siatkówka, trójbój siłowy i wiele innych w których to osiągał większe i mniejsze sukcesy. Dało mu to świetne podłoże do treningu CrossFit gdzie liczy się wszechstronność. Największe… Read more »